Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ágyat szeretnénk venni....

Ágyat szeretnénk venni. Milyen matracot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nincs tapasztalatom a matracokkal kapcsolatban. Köszi.
2009. dec. 9. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen igényeid vannak, így a magam nézőpontját tudom csak leírni.

Nekem sokszor fáj a hátam, ezért gerinckímélő matracot akartam venni, a férjem kívánsága viszont az volt, hogy puha legyen. Így vetteünk egy csoda-matracot, ami jó alátámasztást ad a testnek (vákuum ortopéd matrac), de a fölső rétege "memóriahab", ez puhává teszi. Sajnos 100e Ft volt, de megérte, minőségi az alvás idő. (és egészségpénztári számlára vehettük).

Nekem a rugós nem volt kényelmes. A latexről azt hallottam, hogy kb.10év alatt tönkremegy (természetes anyag).


érdemes itt szétnézni:

matracos.hu

2009. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ikeában érdemes körülnézni, mi ott vettük pár éve és meg vagyok vele elégedve. az a jó, hogy mindegyiket ki tudod próbálni :)
2009. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Dormeo matracokat nagyon tudom javasolni. Szinte mindegy, hogy milyen ágyad van, mindegyiket kényelmessé tesz. Mi telefonon leadtuk a méretet és 2 hét múlva jött is. Egy nagyon kényelmetlen kihúzhatós kanapénk van, ép terhes voltam mikor beruháztunk erre a matracra, mert akárhogy feküdtem sehogy sem volt kényelmes. Amióta megvan semmim nem fáj, a párom is sokkal jobban alszik, eddig nagyon rossz alvók voltunk. Minden reggel fájt mindenünk, de most mintha kicseréltek volna. Szuper! A gyerekágyba is vettem egyet, jobb mint a kókusz matrac, nem lesz gerincferdülése a gyereknek és antiallergén.

2009. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!