Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzük be elsős...

Hogyan rendezzük be elsős kisfiunk szobáját?

Figyelt kérdés
A szoba alig 10 négyzetméter. Most fenyőbútorok vannak, szépek, viszont nincs íróasztala. Tanakodunk, hogy vegyünk-e hozzá egy fenyő íróasztalt (30ezer Ft) vagy komplett terveztessünk egy bútorberendezést? 100-120ezres beruházást még talán kibírnánk.
2009. nov. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
leginkább úgy, hogy kérdezzétek meg tőle, ő hogyan szeretné !!!
2009. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsös ? mennyi 8 éves ? szerinted ha megkérdezel egy 8 évest akkor az megmondja majd neked hogy ö hogy szeretné meg minden. szerintem mindenre azt mdja hogy neki jo meg hogy ok kb vagy mind1 .
2009. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az íróasztalra szavazok!legyen egy sarok ahol nyugodtan tud majd gyakorolni, rajzolni, festeni, leckét írni.
2009. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hidd el, megmondja! csak persze érteni kell a nyelvén és figyelni kell rá, ami nem egyszerű, de hát ......
2009. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztük. Ő a komplett bútort részesíti előnyben, de az első megnyilvánulása az volt, hogy az íróasztal az ablak előtt legyen. (Ő mondta, nem én!) Így most még nehezebb lett a dolog!
2009. nov. 16. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Megértem,hogy ablak elötti iróasztalt szeretne. Nekem 10évig várni kellett rá sajnos,mert a régi lakásunkban nem lehetett úgy megoldani:(

Mondjuk ilyen kis korban én nem is javaslom,más szakemberek se nagyon mert az ablakon kibámulás a tanulásról eltereli a figyelmet. Az akár ott sétáló emberek,akár a madarak vagy bármi ami kint van. Nekünk most játszótér van itt s néha engem is zavar hogy de jó nekik akik kint lehetnek. Ja egyébként 17évig jártam suliba..

24/l (Pest)

2009. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
alapbol... 10négyzetméter úr isten, a gyerek nem egy kutya nekem 15négyzetméteres és néha eléggé ratyi.
2010. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!