Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon hülyén nézne ki ennek...

Nagyon hülyén nézne ki ennek a két járólapnak a kombinációja?

Figyelt kérdés

Kaptunk járólapot 20x20 matt felületűt, ilyesmit:

[link]


Ez kevés a konyhára ami egyben étkező is.Maradt apámnak egy kevés ilyen( középen a világos, 32-3kb#32-3-as:

[link]


Arra gondoltunk hogy a nagyobbikkal kirakjuk az asztal alatt és körbe rakjuk a kicsivel.Az asztal nem pont középen van.

Nem nézne ki hülyén?


2013. okt. 23. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Uhh, ne haragudj, de szerintem igen.


Mind a kettő szép a maga nemében, de együtt úgy festene, mint egy operába induló idős hölgy egy hippivel karöltve. Remélem érted mire gondolok :)

2013. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

NEm értem, neked nincs szemed? némi izlés?


Senki nem rakná le egyik követ sem, akinek egy csepp izlése is van.

2013. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsáss meg, de iszonyat ízléstelen mindkettő. max a wc-be vagy kamrába használnám el, ott nem olyan ciki, és nincs szem előtt.

szerintem ha már pénzt áldoztok a felújításra, akkor kicsit több ízlést kellene belevinni.

a függönyt le tudod cserélni akár hetente, ezt max 10 évente éri meg.

2013. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. hm, ha pénzt tudnék rá áldozni akkor nem lenne gond, mert akkor nyilván nem ilyet vennék.De pénz az sajnos nincs.Az elsőből kaptunk 10nm-nyit, a konyha-étkező 14nm.

Most jelenleg linoleum van, ami nem csak hogy csúnya, de takaríthatatlan is.Mivel a 10nm kevés, és tudom hogy apunak maradt a nagyból. ezért gondoltam erre a megoldásra hogy így össze hoznám a kettőt.

2013. okt. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!