Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan újítsuk fel fürdőszobán...

Hogyan újítsuk fel fürdőszobánkat?

Figyelt kérdés
Probléma az, hogy nagyon kicsi (160 x 170 cm). Babánk van, így pár évig még szükségünk lesz a kádra, pedig férjemmel a tusolást részesítjük előnyben. Ráadásul mivel lakásban lakunk, még a mosógépet is ide kellett bepréselnünk.
2009. nov. 9. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van szűkségetek kádra.

Pár hónapot fürdethetitek a gyereket műanyag bababkádban, és fél éves korukban már zokták őket zuhanyozni.

Legalábbis nekem ezt mondta egy gyerekorvos, mikor ugyanezért aggódtam.


Ez egy gyakori panel fürdőszoba méret, amibe be szokott férni egy kád egy csap és egy mosógép, de ha a wc-t is ide kell betenni, az húzós.

2009. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet a Ravaknak (vagy is lpár éve tuti lehetett) olyan zuhany tálcát kapni amit belehettt dugni és kb 20 centis vizet lehetett bele engedni. ez pont a ti esetetekre találták ki. De lehet zuhany falat kapni a kádra, így aki akar zuhanyozhat aki akar fürödhet. (ennek az olcsobb megoldása a zuhanyfüggöny)


Mosógép esetleg a folyóson vagy más részen is elférhet, ha nem akarod hogy ott lássák, egyszerüen csináltass köré egy kis szekrényt.

2009. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És mi van, ha csak zuhanyzó, a mosógép meg megy a konyhába?
2009. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szerintem is tedd ki a mosógépet a konyhába.

mi is most újítottunk, kicsi a fürdő, csak nekünk hosszabb és keskeny.

zuhanyzót cseréltünk kádra, szintén gyerek miatt, úgyhogy a gép kiszorulzt.

sokkal jobb így, fürdő hangulata van ☺

2009. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Sajnos" a konyhába már új szekrényeket vettünk, jobban kihasználva a területet. Így oda nem tudjuk elhelyezni. A folyosón beépített szekrények vannak, így oda sem fér el. Ami szerencse, hogy a WC külön van.
2009. nov. 9. 18:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam amit ajánlottál. Ravak minikád - szerintem ez lesz a tökéletes megoldás számunkra
2009. nov. 9. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!