Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen fotófalam legyen?

Milyen fotófalam legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék készíteni új szobámba egy fotófalat, valahogy így nézne ez ki: [link]


De az én falam ennél kicsit sötétebb barna színű (bogáncs színű). az lenne a kérdésem igazából hogy milyen kerettel nézne ki jól barna fekete vagy akár valamilyen más szín.Esetleg ha linket tudnátok azt megköszönném vagy ha bármilyen más tippetek van valami hasonló megalkotására.


2013. aug. 26. 23:26
 1/6 anonim válasza:
szerintem fehér.
2013. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feher
2013. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen színű bútorok, textilek, stb.. vannak a szobádban.
2013. aug. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a két szélsőség túl steril, nem egy otthonba való, rideg, barátságtalan ... azaz gondolok itt pl fehér fal és fekete kerettel ...


akkor már valami krém szín és sötétebb beige vagy barna keret, na meg a képek elhelyezése se legyen ennyire sterilen, kényszeresen rendezett...

2013. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonlóan vegyes méretű és stílusú keretek kb. ugyanebben a a színskálában (fehér, natúr fa, sötétbarna) jól fognak mutatni a te világosbarna faladon is. Ha van valami kedvenc élénkebb színed, ami lehetőleg már visszaköszön valahol a szobádban pl. lakástextilben, még hozzá vegyítheted, de akkor inkább csak fekete-fehér és/vagy szépia fotókra szavaznék.
2013. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

a bútorokat csak egy éven belül fogom cserélni ezért nem a mostani bútorokhoz nézem a képeket,a bútorok szerények valószínűleg sötétebb barna vagy szürke, az ágyak pedig valamilyen középszürke színű.

2013. aug. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!