Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez kb mennyibe kerülne?...

Ez kb mennyibe kerülne? 150-ből ki lehetne hozni?

Figyelt kérdés

Szeretném teljesen átalakítani a szobámat, új bútorok, új minden. Ilyesmiket szeretnék, de az ágyon kívül nem tudom menyibe kerülhetnek:

ágy: jysk bruxelles:

[link]


szekrény: (nem itt venném, csak példa)

[link]


éjjeliszekrény:

[link]


függöny:

[link]


olvasólámpa:

[link]


tv állvány:

[link]


2013. aug. 16. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szekrény újként annyi elemel pl 80000

éjjeliszekrény pl 4199 (praktikeres a kép)

lámpa pl 9000

függöny adott csak a méret kell és varrásra egy kis plusz pénz

tv állvány pl 25000.

Amúgy ha használtan veszed akkor még új szőnyegre vagy lamináltra is marad pénzed

2013. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A padló az rendben van és köszi :)
2013. aug. 16. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

ágy: 40.000 + ágyrács itt nem kell + matrac: ez rajtad múlik, tűrhetőt kapsz 20 körül, élvezhetőt 40-től, tényleg jót olyan 60-70 vagy felette. Személyes véleményem, hogy 20 centinél alacsonyabb matracot nem vennék rugósnál, habszivacs esetén pedig még a 20 centiset sem vállalnám be. + fekvőbetét 5-10.000, persze van 25-ért is, de gondolom azt azért mégsem.

Szóval összeszámolva olyan 100.000 körül számolnék rá legalább, de ennél több is lehet.


Más kérdés,hogy én nem venném meg ezt a jysk ágyat, mivel a minősége nem valami kiemelkedő és elég csúnya is. Az ikeában pl. a malm ágy 10.000-el olcsóbb, ugyanilyen alapanyagból van, és nem úgy néz ki mint egy óriási fadoboz + alatta van hely a tárolásra.


Szekrénysor: normális kinézetű, ami nem ilyen általad linkelt 20 évvel ezelőtti stílusú kb. szintén 100.000-150.000 ft.


Éjjeliszekrény: 5-10.000 ft


Függöny: hát ennek ott az ára, ember :D


Lámpa: teszem azt, 3-5.000


Tv állvány: a szekrénysor árában benne van.


Szekrénysorok pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]


Persze szar minőségű papírlap vékonyságút kapsz olcsóbban is:

[link]

[link]

[link]


Attól függ mire kell, mert albérletbe nekem jó az utóbbi is, saját lakásba már minőséget veszek...

2013. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még valami: 150-ből akkor tudod kihozni, ha mindenből rossz minőséget vagy nagyon használtat veszel. Ugyanis csak az ágy benne lesz 100.000-ben vagy többen, ha olyan matracot veszel bele, amit nem akarsz 2 év múlva kihajítani. És szerintem érdemes.
2013. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!