Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű szőnyeget válasszak?

Milyen színű szőnyeget válasszak?

Figyelt kérdés

A parketta hasonló mint amilyen a belinkelt képen látható, a fal színe is hasonló csak nincs olyan sárga árnyalata, mint amilyen a képen. A TV állványom és az asztalom is majdnem teljesen olyan színű, mint a parketta. Mit javasoltok? (22/L)


parketta: [link]

fal: [link]


2009. okt. 22. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem egy ilyen intenzív falszín+erős parkettaszínt tompítani kell. Én a zöldnek egy nagyon halvány árnyalatát választanám. Másik szín, erős szín már nagyon papagájosan hatna.
2009. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
vagy a zöldnek egy halvány árnyalata, vagy a barnának egy halvány árnyalata-már majdnem vajszín lehet harmonikus. a "tikkurila" cég oldalán van beltéri-kültéri szín tervező, ott tudod próbálgatni az árnyalatokat.
2009. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ugyan ebből a szőnyegből van fehér is.

[link]

2009. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen szint nem kell tompitani. Nem veletlenul valasztott a kerdezo ilyen dinamikus szint. Valoszinuleg az egyenisege is ilyen fiatalos, dinamikus. Semmikepp se tompitsa, inkabb dobja fel valamivel.

Lakberendezokent dolgozom, valamely szinten ertek hozza.

2009. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én meg textillel foglalkozom és rajztanár vagyok. Attól hogy fiatalos, attól még lakni is fog a szobájában, amit ha túl inzenzív színekkel tesz tele, hamar nem fogja magát jól érezni otthon. Tudatalatt hatnak a színek.
2009. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!