Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyenre színüre tapétázzam a...

Milyenre színüre tapétázzam a szobám?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam, hogy milyen legyen, de nem tudom kitalálni.A lényeg, hogy mikor a szobámba lépek olyan érzésem legyen mintha naplementés tengerparton állnék.A díszitést se nagyon tudom még,hogy milyen legyen.Milyen díszpárna,kép a falon,függöny stb...Szeretnék venni egy pálmafás posztert, és az óriási Európa térkép meg maradna a falon.Ti, hogy képzelnétek el egy ilyen tengerpartos, utazással kapcsolatos szobát?Nagy gondban vagyok most,megköszönök minden ötletet!
2009. okt. 13. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést színűre nem színüre
2009. okt. 13. 21:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Így: Milyen színűre tapétázzam a szobám?:)nem figyeltem csak írtam gyorsan
2009. okt. 13. 21:29
 3/5 anonim válasza:
szerintem lehetne valamilyen narancssárgás vagy bordó... esetleg citromsárga. de keverheted is. pl. a szemközti falak egyszínűek. jól néz ki
2009. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
kék, prios, sárga, homokos színekre!!!!!!!!!!és akkor oda megyek és ráhányok a kib*a*szot szobádnak a fas*z*o*p*ó faladra te b*u*z*i!
2010. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
énis igy vagyok.. ujj szobám lesz nyáron de nemtudom mlyen szinű legyen .. én a helyedbe vagy lilára vagy narancsra csainálnám
2011. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!