Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Üveg "festése"?

Tiemti kérdése:

Üveg "festése"?

Figyelt kérdés

Akarok egy 30x25x4mmes savmart üveglap hátoldalára (ami nem mart) "festeni". Feketére akarom, egy kis logoval a jobb alsó sarokban. Egérpadnak készül (Icemat alapján, ha valaki rákeres googleban érti mit mondok. Nem hamisitani akarom :D otthoni hasznalatra lenne mas logoval...) Ez milyen módszerrel lehetséges? Ha bemegyek az üvegeshez akivel lemaratom/vágatom az üveget akkor ő képes lesz nyomtatni/szitálni/festeni rá vagy ezt külön más helyen tudom megtenni?

Ugyan egérpadról van szó, de bárki akinek feliratozott/mintázott ablakkal van kapcsolatba tapasztalata azt meghallgatnám. Remélem nem nagyon rossz témába tettem.


Köszönöm



2013. máj. 31. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az üvegfestéket ajánlanám, tartós, és olyan mintát festesz rá amilyet akarsz. Csinálhatod üvegmatrica festékkel is, az annyiban különbözik, hogy nem tartós, nem is kell közvetlenül az üvegre festeni, leszedhető így minden héten rajzolhatsz mást, ha akarsz.
2013. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom az üvegfestéket, mert ha nem mártod az üveglapot a festék, és nem lógatva szárad, akkor foltos fekete lesz. Szerintem nézz utána, hátha kaphata fényáteresztő üvegmatrica feketében.
2013. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, de pont az lenne a kerdes, hogy nem kell festegetni, hanem szamitogepes kepformatumbol kinyomtatni/rafesteni vagy valamilyen modszer van e erre.

Mivel pont az lenne a lenyeg, hogy az alja ne engedje at a fenyt (a fekete retegrol verne vissza az optikai eger a fenyt), de ez a ragaszthato folia dolog erdekes. Sokszor latok ilyet, hogy pl uvegajtora vannak felragasztva. Szoval ilyet tudnek valahol keszitettni? Korulbelul mibe kerulhet?

2013. jún. 4. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyobb papírírószer, vagy nyomtatvány boltban tudnának neked segíteni. Az biztos, hogy van tök fekete fólia is. Akkorát veszel, mint az üveglap, és ráragasztod. A logót pedig külön kinyomtatod (olyan színű papírra, amilyet szeretnél),körbevágod és a fólia és az üveg közé helyezed. Kicsit melós lesz, hogy egyenesen álljon, de ha előbb ráragasztod a fóliára, akkor menni fog.
2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb 200 ft
2013. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!