Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen egy emo szobája?...

Milyen egy emo szobája? Milyen a fal színe? Meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az öcsém nem volt emo-s kinézetű soha, de kicsit hasonló volt a lelki világa akkoriban, amikor rájött, hogy rocker lesz (15 éves volt) (én is rocker vagyok), akkor kitalálta, hogy fekete falat akar a szobájába. :D :D Mondtuk neki, hogy hülye, mert akkor nem lesz semmi fény, nem fog látni semmit. Még szerencse, hogy nem volt pénze fekete festéket venni, mert megmaradt fehérnek a fal (olyan sötét lakásban még az sem ver vissza elég fényt), csak kirakott pár csontvázas meg egy csomó autós posztert. Azóta meg már nem olyan szomorú, hogy ilyet akarjon.
2009. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

hat..szerintemez nm ojan hogy egyik naprol a masikra emo-s leszek, es a szobamat is rogton at kell alakitanom.

es ne azert legy emo-s mert a suliban mindenki az..

az emo-sag nrm csak arrol szol hogy feketebe oltozom es nekem van a legextremebb serom es ugy viselkedem mint egy allat

az emosoknak is megvan a sajat belso vilaguk...ami nem azt jelenti hogy agresszivak...meg ijenek...

2009. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem azért kérdem hanem azért mert a bnőm azt mondja h nem emo de a szobája tök úgy néz ki.és csk ezért kérdem...:D
2009. okt. 27. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!