Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen egy emo szobája?...

Milyen egy emo szobája? Milyen a fal színe? Meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 19:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
hát szerintem .kockás minták.fekete szin ilyesmik
2009. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit anyuci megenged.
2009. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Fekete, mint a lelkük,
2009. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem kérdezd meg milyen színű egy goth/darkos/punk/skas/hc-s szobájának a fala és amelyik a legjobban tetszik azt másold le. az emok úgyis csak ehhez értenek.
2009. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ok köszy...
2009. szept. 27. 20:45
 6/13 anonim válasza:
100%
Szerintem erre nincs szabály, emónál még nem jártam ugyan, mert nem vagyunk egy korosztály, de a goth-oknak, rockereknek sem egyforma a szobájuk. Rockertől pl. láttam tök átlagos szobát is, olyat is, ahol tele volt plakátolva együttes poszterekkel, meg olyat is, ami nagyon elegánsan, szépen ízlésesen berendezett volt. Goth-oknál szintúgy. A tök átlagos szobától, amiről meg se lehet állapítani, hogy goth lakik benne, a vörös bársony kárpitos antik bútorokig stb. stb. mindent. De azért ez pénz kérdése is, én is goth vagyok régóta, és mit csináljak, szocreál bútorok vannak a szobámban :D, nincs pénzem, hogy a szobám valóban engem tükrözzön, a függönyt és egy-két képet nem számítva. Rendezd be anyagi lehetőségeidhez mérten, úgy, hogy jól érezd benne magad. Van olyan mondás, hogy "az igazi művész lelkében tartja otthonát" - bevallom, engem sem foglalkoztat különösebben a szobám kinézete. Ebebn eltérnek az emberek.
2009. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi...:D:D
2009. szept. 28. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen stílust nem képviselek, úgy rendezkedek, ahogy a pénztárcám enged, illetve én szeretem az öreg bútorokat. Szóval, "kiraboltam" a padlást pl. Úgy rendezkedj, ahogy jónak látod, ami téged tükröz.
2009. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
60%
Az emok csak a külsőségre mennek. Lehet hogy az utcán , bárhol úgy néznek ki mint egy rakat szar, a szobájukat nem látják sokan, oda már nem terjed ki az emoság
2009. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Én nem tom de ha emós szobát akarsz, akk annak a szívedből kéne jönnie, ahogy te szeretnéd a szobádat, és nem a többi embert kéne megkérdezni h hogyan néz ki egy emó szoba...
2009. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!