Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek az IKEA-ból...

Van valakinek az IKEA-ból ilyen ágya?

Figyelt kérdés

Véleményt szeretnék? Milyen? Megéri?

[link]


2009. szept. 24. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
stabilnak tűnik, meg dizájnos is, és még tároló is van, ami nagyon hasznos. az ikeás cuccok azért jók, mert elég sok gari van rájuk, szal, ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor vedd meg. de azt is tartsd szem előtt, hogy egy jó matrac még legalább 50e lesz. nekem csak matracom van, az ikeában vettük pár éve (zsákrugós, nagyon kényelmes), az is 50 rongy volt. azóta elég sokat nyúztuk a párommal ;) aki nem mellesleg 100kg fölött van, és még mindig jól bírja.
2009. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na ezért gondoltam Én is erre az ágyra, mert ágyneműtartós - ami fontos - és stabil. Voltam különben láttam élőben és nagyon massziv. Csak kiváncsi voltam nektek mi a véleményetek. Nem olcsó tudom, de nem 1-2 évre akarok ágyat venni.

Köszönöm :))

2009. szept. 24. 15:48
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem olyan jók az ikeás dolgok, amúgy látszani fog az ágynemű ha belerakod a tárolóba oldalt.
2009. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szekrényünk van IKEA-s, eddig nem volt rossz tapasztalatom, de nem is szeretnék befürödni, mert nem vagyunk eleresztve anyagilag, tehát erre az ágyra is + matrac legalább 5 hó spórolás....

Köszönöm neked is!

2009. szept. 24. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:
hih, hát én azért képtelen lennék évekig spórolni egy ágy miatt... lehet, hogy lassan ebben a helyzetben leszek, de akkor jó nekem a matrac is :)
2009. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak 5 hónap. Nem év :DD

Inkább aludnék a régin azt hiszem...

2009. szept. 24. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem eddig 3 ágyam volt, a mostanit is beleértve. az első a bölcsőm volt :) aztán kaptam egy egyszemélyes ágyat, aztán amikor anyukám kanapéját kicsit legyaláztuk az első barátommal :), magyarul leszakadt alattunk ;) akkor kaptam a jelenlegi hatalmas matracomat, és azóta azon csicsizünk. amíg az nem szakad halálra, vagy szét nem esik, azon fogunk aludni. ha van egy jó ágyad, és még nem fáj miatta a hátad, pihentetően tudsz rajta aludni, addig meg kell becsülni. ha már a végét járja, akkor pedig érdemes az újra sokat áldozni, hogy továbbra is élmény legyen az alvás :)
2009. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:DDD

Az a helyzet, hogy tutajágyunk van. Gondolom tudod milyen. Na az, ha úgy fekszel rajta, pont a derekadnál felez meg...:S Tök jó. :) Ha megfordulunk, akkor az egyikünknek jó, mert egyenes, a másik meg feleződik a nyakánál, a hátánál, a seggénél és még a lábszáránál is. Szóval állati...:D Mindeközben persze, olyan kemény, mint a beton, tehát konkrétan úgy kelek minden nap, mint akit agyonvertek. Úgyhogy a matracot is meg kell nagyon néznem, milyen is legyen. :)

2009. szept. 25. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézegess még sok ágyat, sok helyen! :D És ki is lehet őket próbálni. Oké, nem úgy... :) Adj időt a választásra :)
2009. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! miis most gondolkodunk ilyen ágyban énis ikeában náztem, de csak a neten mert 130km re van tőlünk az ikea!nálunk kihuzható ágy van egyik ahol ültünk ha összevolt csukva ,teljesen lement az egyik fele, teljesen kényelmetlen többet ilyen ágyat nem akarok!



Nekünk is vagy 5-6 hónap spórlást jelent ilyen ágyat venni,de tudod aztmondom megéri mert most ez 80 ezer +60 ezer a matrac, az 140 ezer. de legalább jó ágyon alszol ha már kidolgozod a beledet is!!!!szerintem megéri, mi most gondolkodunk hogy nem e szebb a fekete szinben. nemtudom majd megnézem élőben is . férjem nekem is 96 kg kb,én 60 inkább jó minúségű szivacsot veszek, csak már elegem van abbóül hogy minden elromlik ha kicsit olcsóbban veszem meg

2009. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!