Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek IKEA Hampen...

Van valakinek IKEA Hampen nagyon bolyhos szőnyege? Ilyet szeretnék venni, de attól tartok, hogy tisztíthatatlan.

Figyelt kérdés
www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00124152
2010. jan. 8. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy nagyon kényes.Hogyha cipővel mászkálnak rajta,akkor könnyen betapad a szálak közé a kosz,amit szinte lehetetlen kitisztítani.Én takarítógéppel próbáltam,meg kézzel is,de még mindig van benne.

Én biztos,hogy nem veszek ilyen még egyszer.

2010. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Írja is, hogy csak tisztíttatni szabad, otthon ne próbálkozz vele. A tisztítóban nem dolgoznak drágán, fél évente elviszed, megéri.

(Egyébként cipőben nem közlekedünk a lakásban.... legalábbis mi.)

2010. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi sem lépnénk rá cipővel én ilyen tévé elé leteszem rajta fetrengek, hasalok szőnyegnek gondoltam. Akkor a porszívózás nem sokat segít rajta?
2010. jan. 8. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
mi nem pont ilyet de ilyesmit vettünk,én gépben mosom, baja nem lessz,de eléggé bolyhos lessz a mosogépem,még mosnom kell utánna üres géppel, és ha kirázom mindenfelé száll. amugy jó
2010. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!