Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon csicsás lenne a lakás,...

Nagyon csicsás lenne a lakás, ha rengetek a virágom? Most költözünk, és kb 100cserépnyi virágom van

Figyelt kérdés
Idén csere beréltem őket. nem mind nagynövény kiscserépis van benne. de telilenne a a házminden ablaka virággal. nem csicsás vagy zsúfolt????mostmág kint vannak teraszon.
2009. szept. 21. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
a csicás=csicsás
2009. szept. 21. 22:46
 2/4 anonim válasza:

Ha pl. főleg zöldek, akkor nem túl sok a szín, így agyondíszített sem lehet. Bár szerintem a növények fő szerepe nem a "díszelgés". Ha szereted a virágaidat, akkor nem kell, hogy érdekeljen. Egyébként a virágok olyan rezgést bocsátanak ki, amelyek jó hatással vannak az emberre, de vigyázni kell, mert ha túl sok van belőlük, figyelni kell rá, hogy azokat rakd egymás mellé, amik nem nyomják el a másikat. És mindegyiknek más körülményekre is van szüksége. Bár, ha enni virágod van, akkor szerintem tudod.:)

Ajánló: Energiát adó szobanövények - Eva-Katharina Hoffmann.


*****


Szóval...: Mi számít? Hogy Te!! és az emberek jól érezzék magukat nálad, vagy az, hogy kinek hogyan tetszik az?

Egyébként szépen is el lehet őket rendezni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, nekem is nagyon sok virágom van, minden ablakban és polcon és eddig még senki sem mondta, hogy sok lett volna, inkább mindenkinek tetszett.:)
2009. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az ha nincs "kategorizálva", én a helyedben a különböző színű kaspókkal és a cserepekkel kísérleteznék.
2009. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!