Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám feldobni saját...

Hogyan tudnám feldobni saját kezűleg a szobám?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és annyira unalmas már a lila szobám.kérlek segítsetek,mert nincs ötletem hogy hogyan dobhatnám fel a szobám kreatívan,úgy hogy még pár forint sebpénzem is maradjon!! :D
2013. ápr. 6. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok :))
2013. ápr. 6. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Dekorgumibol kivágott formákkal, fekete papírból kivágott sziluett képekkel, nagy festő vászonra illesztett fényképekkel.... Mi érdekel?
2013. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kifested, mintákat festesz a falra

virágokat ültetsz

rongyokból varrsz díszpárnát,ágytakarót, új formát adsz a függönynek

átrendezed a bútorokat

ajtó-ablakdísz készítesz

üzenőfalat készítesz-aki nálad jár,írhat rá pár kedves sort

fényképfalat készítesz

átlátszó vázába teszel olyan színes golyókat amire vizet kell önteni és megdagad-bocs nem tudom a nevét

2013. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogyan tudnék "üzenőfalat" készítebi?
2013. ápr. 7. 02:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit csináltam, hogy egy polc oldalára ami szabadon van, könnyen hozzáférhető, kiragasztottam egy tekercs fehér papírt, és ráírtam a tetejére, hogy üzenőfal. A barátok, tesók, rokonok már kettőt teleírtak, telerajzoltak, persze ezeket eltettem emlékbe.
2013. ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni tablafesteket. Egy falapot, régi műanyag tálcat, a fal egy részét, a szekrény oldalát, stb. lefasted vele, ,melle teszel egy krétai es mar kész is van.
2013. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lámpabúrának: lufira tekersz tapétaragasztóval bekent fonalat, cérnát. Ha megszáradt a lufit kipukkasztod.Jópofa. Még ne, próbáltam, de láttam már ilyet!Jó színes!
2013. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!