Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Zöld falhoz piros ágyat...

Zöld falhoz piros ágyat kapok, mivel lehetne feldobni hogy ne legyen nagyon borzalmas szín párosítás? (szürke padlószőnyeg)

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kék ágyam van, mivel oldottam meg? Vettem zöld színű gumírozott lepedőt. Teljesen letakarja az ágyam, tökéletesen passzol a fal színéhez csak kicsivel sötétebb a lepedő és ennyi.
2013. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az egész ágy piros, az a baj... esetleg piros függönnyel jól nézne ki, vagy ha a 2 színből állna a szoba?
2013. márc. 27. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen típusú az ágy, de pl. megoldás lehet egy krémszínű sötétítőfüggöny és egy ugyanolyan színű nagy ágytakaró, ami lelóg az ágy minden oldalán a földig (max a piros ágytámla látszódna. Dobálnék az ágyra esetleg 1-2 díszpárnát....ha fiú vagy, akkor mondjuk krém, zöld (mint a fal) és piros (mint az ágy) csíkosat, vagy esetleg absztrakt mintásat. Ha lány vagy, akkor az előző mintájú díszpárnák helyett akár virágmintásat is lehet, amiben az ágy és a fal színei köszönnek vissza.
2013. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Több piros kiegészítővel jó lesz. Csak akkor már más színt ne nagyon vigyél be.
2013. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem rakj be még több színes dolgot, az úgy poén lesz de csak ízlésesen ;)

pl szerezz egy cucot, amelyikben mindegyik szín megvan:DD

2013. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem tetszene a piros a zöldhöz, de a szürke szőnyeg nem tetszene.


Világos kiegészítőkkel lezítanám a sötét hatást (párnák, függöny, falipolc vázákkal, cserepekkel, dobozokkal)

2013. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 piriiiiii ***** válasza:
Szerintem a zöld meg a piros eléggé összeillik... A kettő jó tud együtt lenni.
2013. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!