Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mi való ide?

Szerintetek mi való ide?

Figyelt kérdés

Elég érdekes alakú szobám van a tetötérben. Csináltam már egypár festményt, (mellékelve lent) és most azzal állok szemben, hogy van egy hatalmas üres falam, amit csak elég közelröl látok (szintén mellékelve) Mit festhetnék ide, milyen ötletetek van? Valami, ami közelröl, és nem távolról mutat jól. Gondolom a lényeg a részletekben. Ötletek..?

A téma.. kicsit komoly legyen, 20 éves fiú vagyok.

[link]

[link]

üres fal:

[link]


2009. szept. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "MANÓVÁR" egy kicsit megrázott, nekem nem tetszik. Az üres falra mindenképpen egy punk stílusú képet festenék a helyedben. Ha nincs is sok közöd a punkokhoz, egy ilyen stílusú kép illene a kékeszöld falra.
2009. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem nagyon tetszik mindkét képed, ügyes vagy! Nekem elsőre ez ugrott be:


[link]


Persze a felirat nélkül, csak maga a kép. Ez az én véleményem persze, de szerintem jól nézne ki

2009. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, miért rázott meg a Manowar?
2009. okt. 2. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Engem is megrázott. Szóval, 20 éves fiú vagy, és komoly témájú dolgot akarsz a falra. Aztán egy ilyen kép. Umm. Én 21 éves lány vagyok, de ha felvinnél magadhoz biztos az lenne az első gondolatom, hogy Jézus, miért a kisöccse szobájába hozott?


Azért kukkold meg ezeket, hátha van közte kedvedre való. :)


[link]

[link]

[link]

2009. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az a green day-es (asszem második válaszoló linkje), az nagyon jó lenne. viszont a falad színe nem túl jó. A zöldet nehéz eltalálni, sztem ez nem lett szép (bocsi), és a manóváras izé sem túl odaillő. de ügyes vagy! én eddig csak egyszínűre (narancs) festettem le a szobám és most már biztos, hogy ezt a green day-es képet festem fel :)
2009. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos igen, az éjszakai válaszoló vagyok. A zöld tényleg nem valami szép, de még lehet jó lenne, ha nem pirossal meg piros sárgával festettél volna rá. Borzasztó az összeállítás. :S
2009. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A képek alapján elég kicsinek tűnik a szobád, a helyedben egy akkora tükröt tennék( tágítja a teret) arra a falra amekkorát csak lehet és a képet a tükörrel szemközti falra tenném.

Sztem inkább papíra vagy vászonra fess és azt tedd a falra könnyebb lecserélni.

2009. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!