Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha most vennétek franciaágyat...

Ha most vennétek franciaágyat akkor milyen matraccal vennétek 1 db 180cm széleset vagy 2db 90cm széleset?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2 db 90-essel, mindenképpen.
2013. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 db 180 centiset.
2013. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen két db 90 cm szélessel!
2013. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt is megírnátok,hogy miért? melyiknek mi az előnye vagy hátránya.
2013. ápr. 3. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az 180 széles matracról, rossz véleményem van, a közepe "kiteknősödött", és egyszerűen bármennyire is igyekeztünk a szélére feküdni, egyszerűen, begurultunk a közepére. Nyilván matracfüggő, lehet ez nem volt túl jó minűségű, de szerintem minden matrac közepe csak besüllyed egy idő után. Ez persze vonatkozik a 90 szélesre is, de ott csak meg tudsz maradni a saját "térfeleden", ha akarsz.

És ami még nekem bónusz a két 90 szélesben (emiatt biztos hülyének néztek!), hogy én imádok úgy elhelyezkedni, hogy mikor hason fekszem, akkor vagy az egyik kezem, vagy az egyik lábam egy picit bedugom a két matrac közé. Nekem ez így hihetetlen kényelmes! :)

2013. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 90-es van.

Mindkettőnek megvan az előnye.

A nagynak,ha rég nem volt szex és teknős a közepe,akkor összegurultok.

A kicsit meg könnyebb mozgatni,forgatni.(festékért,takarításkor)

Kedves utolsó:a te ötleted se rossz,de én máshova teszem a kezem éjjel.

2013. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rugós matracot veszel megvan annak a veszélye, h a párod fordulásánál alattad is hullámzik a matrac. A 90-esnél ez nincs.
2013. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rugós matracnál 2db 90-es mert nehéz forgatni.Hideghab vagy hideg és memory hab matracnál 180-as általában olcsóbban jön ki mint a 2db egyszemélyes és nem kell forgatni.Nekem is 2db 80-as volt,de most egyben van 160-as és jobb.
2013. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Memória habos matracnál nincs gurulás középre.Akkor mindenki a saját "pályáján" süpped be és nem marad gödrös ha kikelsz.

Rugós matrac ha egyben van akkor hullámzik amit a hölgyek nem nagyon szeretnek:) és szerintem hamarább tönkremegy.

2013. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!