Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kamasz szobába fiús dekorációs...

Kamasz szobába fiús dekorációs ötlet?

Figyelt kérdés
Nem tudok szépen rajzolni, és kézügyességem sincs sok, mégis szeretném a 15 éves fiam szobáját valami látványos faldekorációval feldobni. Lehet valahol nagy - nagyon nagy méretű faliképet, posztert vásárolni? Nem tájképre gondolok, hanem valami kamaszoknak valóra. Ha nincs ilyen, valami más ötlet? Esetleg milyen tehnikával lehet egy egyszerű képet hatalmasra nagyítani?
2009. szept. 19. 07:45
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hívj pár graffitist aztán csinájják a dolguk :D Én is olyat akarok majd, igaz h 15/L de ez eléggé fiús és sztem annyira jól néz ki:D:D
2009. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Üdv! Nagyobb faliképet, posztert szerintem nem érdemes falra felrakni, mivel ha azt szeretnéd, hogy tartós legyen, ragasztanod kell. Ha ragasztod, utána körülményes eltávolítani. Ellenben

www.faldekoralas.hu, valamint

www.faltetovalas.hu

Ha nincs kézügyességed házilag elkészíteni, itt megrendelheted. Könnyű felrakni, könnyű eltávolítani.

Remélem segítettem.

2009. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
K0sz0n0m
2009. szept. 21. 06:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!