Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik lenne a praktikusabb?

Melyik lenne a praktikusabb?

Figyelt kérdés
Most két heverő van egymásmellé tolva, és annyira megszoktam, hogy mindig "átnyúlok" a másikra is. Most új ágyat szeretnék, de nem tudom hogy egy heverő legyen, vagy egy francia ágy. Melyik a jobb megoldás?
2013. márc. 23. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Franciaágy. Van 140, 160, 180 cm széles.
2013. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] erről mi a véleményetek?
2013. márc. 23. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinézetre nem rossz....de én ágyat csak úgy vennék ahogy a matracot szoktam,hogy előtte kipróbálom!!! Nem gáz az üzletbe azon fetrengeni mert az gázabb,hogy megveszed és olyan mint a beton vagy túl puha stb stb aztán utálod az egészet és veszel rá egy matracot plussz,hogy legalább kényelmesen tudjál aludni rajta. Egyébként nekünk van egy fa ágykeret és hozzá matrac....nekem ez jobban bejön mint egy rendes szövetes francia ágy
2013. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy, mekkora helyed van, szeretnél-e megtakarítani stb.

Nekem egy 140-es ágyam van, az egyik felén alszom, de ha itt van a párom, vele is kényelmesen elférünk. (Bár ha egyszer összeköltözünk tuti nagyobbat veszünk :D)

Egyébként nem rossz az ágy, de én is mindenképpen kipróbálnám. Nagyobb boltok nem véletlenül címkézik fel az ágyaikat, hogy "próbálj ki"! :) Csak úgy látatlanban nem venném meg, mindenkinek mások az igényei, mindenkinek más kényelmes alváshoz. Nem tudhatod, hogy neked éppen ez kényelmes lenne-e.

2013. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!