Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudom normálisan odaraga...

Mivel tudom normálisan odaragasztani a kisfiam ajtajára a betűket?

Figyelt kérdés
Üvegbetétes ajtó, költözés miatt már használtak a betűk, de az eredetileg a hátukon lévő vastag ragasztócsík az előző lakás ajtaján maradt. Kétféle kétoldalú ragasztóval is próbálkoztam már, de folyton leesnek 1-2 nap után. Előtte persze zsírtalanítottam a felületet, ami teljesen sima. Pillanatragasztóval nem próbálkoznék, mert lehet, hogy csak pár évig akarja a gyerkőc a nevét a szobája ajtaján látni.
2013. márc. 22. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy a kétoldalas nem tartja meg ... keress kétoldalas tükör-ragasztót, az csak megfogja
2013. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziloplaszt?

Amúgy a pillanatragasztót oldja a gyógyszertári alkohol. Szóval próbálkozhatsz azzal is.

2013. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(a tükröt úgy kell érteni, hogy tükör felragasztásához gyártott)
2013. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehethogyí van olyan pillanatragasztó is amit old az alkohol, de a legtöbb pillanatragasztó "hatóanyaga" a ciano-akrilát, amit száradás után nem old sem az alkohol (még 96%-os se), sem a benzin. Speciális oldószert némelyik speckóbb boltban lehet kapni hozzá, de elég drága.


A szilo nem rossz megoldás, az viszonylag könnyen eltávolítható, és elég nagy tapadást biztosít. Két-három kis borszemnyi pötty a betűk hátára, és csak akkora erővel nyomd a betűt az ajtóra, hogy viszonylag stabilan feltapadjon az ajtóra.


Esetleg tudom még ajánlani a rágógumit, az is elég jó tartást biztosíthat akár :)

2013. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gyurmaragasztóval (uhu patafix)
2013. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!