Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért hézagos a gobelin?

Miért hézagos a gobelin?

Figyelt kérdés
Úgy varrom ahogy kell, olyan fonallal amilyennel kell és mégis hézagos az egész. Teljesen átlátszik a háttér. Disney-s előre festett alapon varrok, azzal a technikával, amivel az anya hátulján is dől a fonal. Az anyag hátulján szép sűrű, amilyennek lennie kell, de elöl teljesen hézagos. Próbáltam már azt a technikát is, amikor egyenes vonal van a kép hátulján, de akkor meg még hézagosabb. Én már nem tudom, de 8 órája kínlódok vele és nem sikerül... Lassan feladom már. Valaki esetleg nem tudja, hogy mi nem jó?
2013. márc. 9. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hátulja az eleje? Mert, hogy az írod, hogy ott szép sűrű.
2013. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hátulja az ellenkező irányba dől és az pont olyan, mint amilyennek lennie kell. A hátulja kicsivel máshogy néz ki, mint amilyen az eleje. Jobban dőlnek az öltések, mint elől. Elől pont jól dőlnek, jó helyre vannak rakva, de egyszerűen túl messze vannak egymástól az öltések. Szerintem a fonal vékony.
2013. márc. 9. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy képet, az elsö meg a hátsó oldalról is, ugy nehéz elképzelni meg mondani valami értelmeset.
2013. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben megoldottam. Találtam egy oldalt, ahol írták, hogy a normál gobelin varrásakor a 6 szál helyett 8 szálat használnak. Kettőt kihúznak és félbehajtják. Na ez bejött. így nem üt át a háttér. :)b köszi a választ.
2013. márc. 12. 11:36
 5/5 A kérdező kommentje:
-b
2013. márc. 12. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!