Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van itt aki szeret a Gobelin...

Van itt aki szeret a Gobelin képeket varrni?

Figyelt kérdés
Egyik rokonomnak van kézimunka boltja és érdekel hogy van -e egyálltalán akit érdekelnek-e az ilyen dolgok? :)
2011. ápr. 6. 22:18
 1/10 anonim válasza:

Én szeretem a gobelin és keresztszemes hímzéseket:)

34 N

2011. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egyik szomszédasszonyom nyugdíj-kiegészítésként szokott nagyon szépeket varrni.
2011. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyukám is szokott varrogatni,mostanában inkább gyöngyöt fűz,foltokat varr(nem tudom ezt hogy hívják) meg horgol,de régebben csinált sok gobelint is.Szerintem azért mostanában is érdekelné,mert szereti az ilyen jellegű kikapcsolódást!(pesti egyébként)
2011. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
[link] most indított egy weboldalt is nemrég... még csak pár termék van fennt
2011. ápr. 7. 15:50
 5/10 anonim válasza:
IGEEEN! :) Én nagyon szeretek gobelint készíteni. Van is egy-kettő egyiptomi témájú, magyar címer, tájképek, csend életek. De mivel sajnos elég borsos áruk van ezért van úgy, hogy másét varrom ki, de azt is nagyon szívesen csinálom.
2011. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Odáig vagyok érte 27/L
2012. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is imádod gobelint varrni, csak az a problémám vele, hogy az előnyomottnak elmosódottak a szélei, így sokszor nem is tudom, milyen színnel varjam, hogy szépen mutasson.

Erre tudtok valami magoldást ajánlani?

2012. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Imádok gobelint varrni. Csak az a baj, hogy mostanában nem tellik rá anyagilag, így mindenkitől ezt kérem ajándékként.

Egyébként tudna valaki olyan céget ajánlani, akiknek "bedolgozásként" lehetne varrni mellékállásként vagy akár főállásként?

2013. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én :)

14/L

2013. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisztian108 válasza:

Ez egy érdekes dolog.

A gobelint varrók - és sok van belölük - teljesen oda vannak értük, külön miliárdos iparág épült ki rá.

Ezzel szemben ha gobelin értékesítésre rákeresel az interneten, mindenki csak megszabadulni akar az ösei gobelin-hagyatékától, mert nem illik egy modern lakásba sem, viszont a kutyának sem kell, hiába az odaadás, illetve a felbecsülhetetlenül sok munka...

Vagy Ti tudtok olyat, hol lehet nem aprópánzért gobelint eladni?

2014. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!