Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti mivel dekoráljátok az...

Ti mivel dekoráljátok az irodátokat, asztalotokat?

Figyelt kérdés
Most lett irodám, még elég csupasz, csak a szükséges dolgok vannak meg, naptár, ceruzatartó és hasonlók. Pl. tervben van virág, kép a falra, esetleg illatmécses, valami az asztalra, ablakba? Családos képeket nem szeretnék kirakni meg annyira nem saját iroda, mert ha én nem vagyok ott más is bejön, leül dolgozni. De legtöbbet én vagyok bent, hogyan tegyem otthonosabbá, hogy ne legyen nagyon személyes és túlzsúfolt?

2013. febr. 23. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sosem dekoráltam semmivel.

Ennyi amiket írtál, bőven elég szerintem.

Illatmécsest nem hiszem, hogy megengedik, nehogy felgyújtsd az épületet. Mert abban nem bíznának, hogy nem gyújtod meg, csak hagyod illatozni.

2013. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rágógumival.
2013. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Növények, esetleg egy művészi falinaptár.
2013. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valóban elvileg nem lehet, mások mégis egész télen mécseseket égettek.

A kollégáim jöttek egész héten az ötletekkel, hogy ezt meg azt tegyem ki, és már inkább a saját cuccom tenném ki, mint a 10. reklámplakátot.

Az iroda nem zárható, szóval drága dolgok kilőve.

2013. febr. 23. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:

a növények nagyon jó hangulatot adnak, ha van elég fény, akkor tegyél minél többet :)

az illatmécses akkor is illatos, ha nem gyújtod meg, csak elég sok kell belőle. az Ikeásat tudom ajánlani, nagyon jó, tartós, még akkor is, ha csak simán kiteszed.


tájképek, csendéletek jól mutatnak, de elég néhány darab. vagy valami absztrakt kép, ha bevállalósabb vagy. :)

2013. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KIsvirág(csrepes,mécses , diszkavicsos tál, zselégolyók vázába, illatóstó rudak , fényképek,terítő
2013. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!