Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dekoráljátok a szobátokat?

Hogyan dekoráljátok a szobátokat?

Figyelt kérdés

Nekem vannak kint különféle kedves tárgyak, de már unom őket, főleg mert nehézzé teszik a takarítást.

Hogyan oldhatnám meg? Ti hogy teszitek hangulatossá a szobátokat? Az egyszerűségre törekedtek vagy egy kicsit zsúfolt a tiétek?


2013. jan. 5. 11:32
 1/1 Szabolcs_'981 válasza:

Szia !


Én nagy tárgygyűjtő voltam, de rájöttem hogy megfojtanak ezek a dolgok, szóval most már inkább arra törekszem hogy szép legyen pl a fal erre vannak nagyon szép falmatricák, vagy képek, csak a stílusra vigyázz hogy ne keveredjenek. Az igazi szépség szerintem az egyszerűségben van, tehát lehet benne néhány kép, esetleg nagyon kevés dísztárgy és szép bútorok amik nincsenek túlzsúfolva és a növények is feldobják a szobát, persze ha rendesen vannak gondozva. Az orchidea szerintem egy egyszerű növény és szép is, sokáig virágzik. Ha van még kérdésed tedd fel nyugodtan én is épp ilyesmiben vagyok benne. Ja és figyelj az összhangra. Jó 3d tervezőprogramok is vannak a neten, böngéssz :)

2013. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!