Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudnám díszíteni a fehér...

Hogy tudnám díszíteni a fehér falamat?

Figyelt kérdés

Van egy elég nagy üres falfelületem (3x2 méter kb). Arra gondoltam hogy rajzolnék rá valamit alkoholos filccel, nyomtattam egy csomó képet amit fel akarnék rajzolni, csak sajna szabad kézzel nem megy, és az indigó meg nem fogja meg a falat. Úgy akartam volna hogy indigósan átrajzolom a falra, aztán az alkoholos filccel meg áthúzom, de nem fogja meg az indigó.

Ötletek, tippek, hogy mivel tudnám feldobni kicsit?

23F (csak hogy ne a hello kittys dolgokkal gyertek :D)



2013. febr. 10. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég vékony a papír, a felrajzolni kívánt minta elég szabályos, illetve körvonalazható, akkor a sémádat hátulról nagy fényforrással megvilágítod, a falon megjelenhet a rajz, utána grafit ceruzával megrajzolod. Nappal kevésbé tudod vetíteni, de szürkületben már igen.
2013. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igazából nem ilyen nonfigurativ ábrákra gondoltam, hanem van egy pár konkrét rajz ami tök jól nézne ki szerintem, csak azok elég bonyolultak. Meg nem tudom milyen állvánnyal tudnám ezt megcsinálni amit mondasz
2013. febr. 10. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Írásvetítőnek hívják, és elvileg még minden suliban tartanak belőle. A régi ofődtől esetleg kérhetnél egyet. Vagy lefizeted a portást, hogy had lovasíts meg egyet pár órára.
2013. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az ötlet jó, csak már 5 éve nem jártam a középiskolámban, és vagy el se tudnék csórni egy olyat, vagy kedvem nem lenne egy 10 kilós nagy dögöt cipelgetni.

De nem ragaszkodok a rajzhoz, jöhetnek ötletek egész nyugodtan, hogy mivel lehetne feldobni a szobát.

2013. febr. 10. 11:48
 5/12 anonim válasza:
100%
Falmatricára gondoltál már ? PL: [link]
2013. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Falmatrica a legjobb, bár az inkább nonfigurában van, ritkább az egész rajz. De ha akarsz találsz olyat.

Rajzban nem tudok segíteni, azokat a technikákat nem ismerem annyira. Esetleg ha áldoznál rá komolyabban hívj fel valakit, ismerőst ismernek-e olyan kreatív lelket aki fest falra.

Esetleg még tapéta. :)

Vagy bemész egy papírboltba, ott még kidomborodó mintákat is találhatsz olyan falmatrica szerűbe.

2013. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi

közben még eszembe jutott olyan hogy tükörből csinálnék valamit, csak nem egy egész nagy tükröt, hanem kis darabokat ragasztanék fel valahogy. Nem tudom hogy nézne ki, de hátha. A tapétaboltos ötletet megfontolom, vagy benézek vmi lakberendezős boltba, hátha tudnak valami okosat mondani

2013. febr. 10. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Falmatricával, vagy egy-két csík mintás tapétával.
2013. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (bár ez lehet lányos)


[link] :)


[link]


[link]


[link]


remélem segítettem :)

2013. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!