Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tegyek a szőnyeggel?

Mit tegyek a szőnyeggel?

Figyelt kérdés
A hátulján gyárilag csúszásgátló van,de észrevettem h porolódik,de nagyon.Gyerekszobába van igy nem biztos h annyira jó h jön le a hátulja.Mit tehetnék vele?

2013. febr. 6. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
dobd ki,de viccen kívül.Azt a port beszívjátok(főleg a gyerek,aki a szőnyegen játszik)azt se tudod,milyen fajta műanyag,de mindegy is,biztos nem tesz jót se a tüdejének,de úgyis felszívódik a vérbe is és mindenhová eljut majd.
2013. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Szerintem a legegyszerűbb ha kiviszed az udvarra és kiporolod. Régen nem volt se atkaölős porszívó se csodaszerek. Feltették egy rúdra a szőnyeget és adtak neki a prakkerrel....


Én is szőnyegpadlós lakásba nőttem fel, de még élek. A vérem sem iszaposodott el a sok portól és tüdőbeteg sem lettem.

2013. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ilyen szőnyeg,az egyik képen jól mutatja a hátulját


[link]


kiporolnám én,és tettük is,de semmi.a hátulja porzik a csúszásgátló rész.gondolom el van öregedve az anyag

2013. febr. 6. 17:11
 4/5 Zsolt75 ***** válasza:
57%

Jaaa.... akkor már értem az első kommentet..


Akkor vagy kidobod vagy valami lakkal lekened, de nem sok esélyt látok , hogy segítene. Egy próbát megér ha van egy kis fölös lakk, festék ragasztó.. lehet megköti a darabkákat.

2013. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Lehet kapni külön is szőnyegre való csúszásgátlót. Tegyél a régire újat. De igaza van annak, aki azt írta, hogy ettől nem lesz semmi baja a babádnak.
2013. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!