Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szőnyeggel rendelkezők,...

Szőnyeggel rendelkezők, nektek is minősíthetetlen a szőnyeg tisztasága, illetve koszossága? Nálunk valami hihetetlen, elvileg vigyázunk rá, de viszonylag sokan járunk rajta, így persze olyan nagy vigyázás még sincs.

Figyelt kérdés
Egyszerűen pár nap után olyan, hogy szinte búzát lehetne bele vetni, annyi föld van rajta. Komolyan, mintha egyszerűen a szántóföldről vagy a sáros utcáról bejőve cipővel végigcaplatnánk rajta. Egyszerűen nem értem, más háztartásokban miért tud szép maradni a szőnyeg? Vagy csak nekem tűnik úgy?
2012. okt. 8. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezzel a problémával küszködök...és sajnos hiába takarítom, másnapra olyan,mintha le sem takarítottam volna!

Engem is érdekelne valami jó megoldás erre ....

2012. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondoldom, kertes házban laksz, onnan hordjátok be a földet. Nálam panelban nincs ilyen probléma.
2012. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Yesssssss! Hát, igen, ez így van, tényleg nyilván sok sarat behordunk... nincs mit tenni.
2012. okt. 8. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is családi házban élek, de mégse koszosak a szőnyegek. A titkunk: utcai cipőben csak az előszobáig jövünk, ott mindenki átcseréli csak a lakásban használatos papucsra. A lábtörlőt pedig nem dísznek tartjuk, így az előszobában sincs kosz (ott csak járólap van, könnyen lehet takarítani).
2012. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na igen nálunk is ez volt plusz egy kutya. :) A megoldás a szőnyeg eltávolítása volt. Azóta rendesen lehet takarítani.
2012. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. 5-ös: akkor szigorúbbnak kell lennem, mert nálunk ez csak elvileg működik, ha tényleg 100 esetből 100x működne ez a "csak az előszobáig" módszer, akkor biztos jobb lenne. Ez betarthatatlan, az én családomban mindenképpen.
2012. okt. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!