Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű a szobádban a fal?

Milyen színű a szobádban a fal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 13:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%

A nappali élénk zold és narancssàrga, a furdo szintén élénk kék. (Természtes festékkel festettuk, igy nem is volt budos abszolut). Hàloszoba egyelore fehér, de citromsàrgàt tervezunk bele.

Nagyon szép.

2009. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Zöld :)
2009. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
56%

Alul élénk piro, egy kis rózsaszínes beütéssel. 1 méternél fehér domború bordűr, felül vérnarancs. A plafon fehér, középen a lámpa körül narancsárga domborminta. Falhoz passzoló piros szőnyeggel, citromsárga ággyal, fekete-piros bútorokkal, és fehér függönnyel. Csodaszép. :)

Bár most jónéhány évig éktelenkedik benne egy ronda szürke-fehér tervezőasztal. De idővel átfestem. :D

2009. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Nekem most Dulux-ból úgy van, hogy alul (az ajtó tetejéig)pasztel lila, aztán lilás, kékes, rózsaszínes bordűr és felül pedig pasztel rózsaszín. A plafon is rózsaszín, de azt naon megbántam, mert nem fogja be jól, és ráadásul egybe folyik a fallal. Amúgy tisztára elrontották az egészet, ezért átfestetjük az. Úgy lesz, hogy a 2 hosszabbik fal élénk zöld( citrom-, v. fűzöld), a két rövidebb fal pedig narancssárga. Nagyon jól néz majd ki és a kiegészítők pedig vegyesen lesznek zöld és narancs. Ezt minden fiatalnak tudom ajánlani, mert nagyon fel tudják dobni a hangulatot!
2009. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
halványlila
2009. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
nagyon halvány lila (az előzőt is én írtam)
2009. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
fehér... könnyű újrafesteni, és 1 pici szobába nem jó a sötét, de amúgy akartam halvány csíkokat h nyújtson a szobán persze csak optikailag lehet festéssel nyújtania szobát (sajnos)
2009. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
citromsárga:D
2009. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Halvány rózsaszín mintás tapétás.
2009. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
rózsaszíín
2010. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!