Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudom eladásra kínálni...

Hol tudom eladásra kínálni saját készítésű, művészi tűgobelin képeimet?

Figyelt kérdés

Munka mellett is mindig készítettem gobelineket, hátha lesz majd gazdája rajtam kívül.

Most viszont sajnos önhibámon kívül nagyon nehéz anyagi helyzetbe kerültem. Muszáj megválnom néhány darabtól, hogy helyrerázódjak. Aki tud, kérem segítsen, akár tanácsal, akár konkrét lehetőséggel. Köszönöm!



2012. dec. 9. 11:46
 1/3 eNerdzsy ***** válasza:
meska.hu
2012. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ott már próbáltam, kevés sikerrel!

Az a baj hogy gyönyörűek, majd megszólalnak, tehát nem adhatom oda pár ezer forintért, arról nem is beszélve, hogy annyival nem igazán vagyok kisegítve!

2012. dec. 9. 12:41
 3/3 Ágh Ferenc ***** válasza:
Próbálkozzál olyan helyen, ahol antikvitásokat is árúsítanak, mert ott talán nagyobb az igény ilyesmire, talán még az ottani szakemberek tudnak tanácsokkal segíteni! Ha tényleg művészi kivitelű, biztos találsz támogatót!
2012. dec. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!