Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Barackvirágszínű falakhoz...

Barackvirágszínű falakhoz milyen színű függöny és szőnyeg illik?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna esetleg olyan oldalt ajánlani, ahol a színek összeillőségét bemutatják, akkor írja ide, kérem. Nincs pénzem lakberendezőre, és sajnos még nagyon ügyetlen vagyok otthonteremtés területén. Nagyon szeretném viszont ha a párom otthon érezné magát a házikónkban. Mivel lehet egy üres házat otthonosabbá tenni?

2012. nov. 16. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép hozzá a barna minden árnyalata,beleértve a bézs,és homokszíneket is.
2012. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csokoládébarna, fekete, fehér. Esetleg, ha belinkeled egy képpel, hogy pontosabban milyen a szín, talán jobban tudunk ötletet adni.
2012. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Bordó.
2012. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is barnás színek illenek hozzá. Függönynek én egy világosabb barackvirágszínű hosszított függönyt képzelek el barna sötétítővel és mondjuk dekorációnak egy nagy vázában (amit a földre szoktat tenni) barna száraz faágak. de ez csak az én elképzelésem :)
2012. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!