Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen olcsó hintamechanikás...

Milyen olcsó hintamechanikás forgószéket ajánlanátok? (ha lehet, többet is)

Figyelt kérdés

Régi székem elromlott, egyszer csak váratlanul mindig leereszt pár centit magától és nagyon idegesítő. Amúgy is már régi és nem egy minőségi szék, ezért gondoltam beneveznék egy újra. Hintamechanikásat, karfásat és valami jó kényelmes széket szeretnék. Max. 30.000 forintot szánnék rá. Tudnátok linkelni párat, vagy valami boltnevet ahol olcsón hozzájutnék?


Köszönöm előre is!



2012. okt. 25. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben kinéztem magamnak egyet.

[link]

Nem tudja valaki, hogy kapható ez még az IKEA-ban, és ha igen, meddig?

2012. okt. 25. 15:32
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben ezt is megtudakoltam én 100%, hogy van készleten és egy ideig még lesz is. Köszi szépen a válaszokat :D Szépen megoldottam közben a problémáimat. LOL
2012. okt. 25. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

:D


Én a METRO-ban vettem hintamechanikásat, karfásat, talán 12 volt akcióban. Igaz másfél év használat már hallatszik rajta, de annyira még nem zavar hogy szétszedjem és újrazsírozzam... :P

2012. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!