Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet kapni olcsón egyszer...

Hol lehet kapni olcsón egyszerű csempét, étkészletet?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, és az új lakásom (ahol kedves dédszüleim éltek..) szeretném felvértezni új fürdőszoba csempével, mert per pillanat le van verve, csak a csupasz fal van, illetve étkészletem sincs még, se hűtő..

Fiatal vagyok (22) , szeretném elkezdeni ezen eszközök beszerzését, de az ilyen OBI, KIKA, stb, kicsit túl drága most nekem, így egyedül.


Ti hol kezdtétek el beszerezni az ilyen tárgyakat?

Tudtok olcsó lelőhelyeket ajánlani?

Minden segítséget örömmel veszek, és várok.


Köszönöm előre is!



#étkészlet #olcsó csempe
2012. szept. 3. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Étkészletben tudok segíteni talán. Mi kellene?
2012. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tányérok, ha úgy alakul 2 személy részére lehet elegendő a 16 részes készlet, nemtudom. Kistányér, lapos, mélytányérok..:)
2012. szept. 3. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendben van. Dobj egy privátot, megdumáljuk :)
2012. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi a drága?mondjuk 1200 a csempéért az?
2012. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csempeboltoknál előfordul hogy megmaradt kifutott csempéket raktárról olcsóbban adnak én is így vettem kiváló minőségű csempéket.Ha tudnám hol laksz tudnék egy ilyet ajánlani.
2012. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, 1200Ft környékén gondolkoztam én is, ennél ha olcsóbb az jobb persze, de ez az ár is megfelelő még, 13 nm kell.


Ja és, Budapesti vagyok. :)

2012. szept. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!