Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kreatív ötletek? Hogyan...

Kreatív ötletek? Hogyan tegyen széppé? Apró trükkök?

Figyelt kérdés
A szobámat nem sokára megfogom kapni és egyenlőre nevetséges de 700forintom van.Szeretnék apró trükköket szerezni hogy lehetni itthon házilag aranyos kis vagy nagyobb díszeket vagy kép keretet csinálni bele képet vagy valami ilyesmi.Azon is gondolkodtam hogy szeretnék babzsákfotelt de irtó drága(nekem)és itthon érdemes e belekezdeni olyanba hogy veszek nagyon erős anyagot össze fogom a száját és veszek bele apránként pl lencsét és ha megtelik bevarrom erősen vagy varrok zibzárt (nem tudom hogy kell írni)és az megfogja.Otthonos kis kuckóvá akarom tenni a szobámat mivel elég kicsi a hely.:)előre is köszönöm a válaszokat.:Dminden jöhet:)(ja bocs azt nem írtam 11 éves vagyok):D
2009. aug. 6. 21:39
 1/3 anonim válasza:

szerintem a babzsákfotelben kis habszivacsgolyók vannak, a lencsét nem ajánlom; amúgy olcsón lehet vidám függönyöket venni; jó, ha vannak virágok, helyes kis kaspókban, amit konzervdobozokból is lehet csinálni pl. matricákkal, szalvétával; képkeretet lehet készíteni képeslap, meghívó közepének kivágásával, ha olyan a szegélyminta;...és az IKEA honlapján is sok jó ötlet van, ha bejön neked az a stílus

sok sikert a szép szobádhoz

2009. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm de kérek még többet ha lehet mástól lécci:D ;)
2009. aug. 8. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem készíthetnél képet a faladra. Venni kellene egy kartonlapot, valami élénkebb színt. Ha van kedvenc témád, akkor erre ragaszthatnál újságokból kivágott képeket. Ha van kedvenc együttesed, akkor a fotóikat is felragaszthatnád. Majd valaki segítene felszegelni a falra. Én régen tizenéves koromban találtam otthon öntapadós rózsaszín papírokat és vágtam ki belőlök egy csomó kis szivecskét. Ezeket az ajtó köré ragasztgattam a falra (olyat ami később leszedhető)szétszórtan, mintha valami keret lenne az ajtó körül. Nagyon jól nézett ki.

A szekrényem elég kopott régi volt, ezért a szalvétagyűjteményemből mindig raktam a polcokra, mintha kis terítők lennének. Kerestem egy vázát és minden héten szedtem bele virágokat, vagy vettem a piacon. Nagyon feldobták a szoba hangulatát. Jó tervezgetést és megvalósítást a szobádhoz!

2009. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!