Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Babád, kisgyermeked szobájába...

Babád, kisgyermeked szobájába festetnél mese képeket, figurákat. Stb. a falra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan vállalkozást indítani, ami dekorációs festéssel foglalkozik baba, gyerekszobákba. Anyósom, és Én dolgoznánk benne, Ő rajztanár, engem pedig a természet áldott meg jó kézügyességgel. Tudom, hogy ez egy drága szolgáltatás, de Mi próbálnánk a lehető legolcsóbban csinálni, hogy esetleg azok is megtehessék, akiknek ez eddig nem sikerült.

Neked lenne rá igényed? Melyik városban, faluban laksz? Esetleg barátaidnak, szomszédaidnak, családodnak lenne rá igénye?


2012. szept. 4. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez sokkal jobban tetszik mint pl. a mintás tapéták. Így én választhatom ki, hogy hova, milyen, mennyi figurát szeretnék. Nekem lenne rá igényem, igaz, nálunk a gyerekvállalás még odébb van (kb. 5-6 év múlva lesz aktuális).
2012. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen lakásban, az egész lakás ilyenre volt festve, a "festő" saját lakása, saját gyermekének = referencia-munka.


De el tudom képzelni, hogy az egyes képeket először papiron, vagy gépre telepítve tároljátok, és igény esetén tudjátok mutatni, hogy miket tudtok megcsinálni, ill. azok közül lehetne válogatni a megrendelőknek.

2012. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miskolcon lakom,voltam ismerősnél,nekik bambis gyerekszoba van,festő festette,gyönyörű.

Nem elsők lesztek akik ilyet csinálnak.

2012. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ami lakást én láttam, ott a hét törpe volt feste, pici gomba-házikókkal (piros pöttyös tetővel stb.), felhőcske, napocska, kisbárány és egyéb (egyébként csupa giccses) gyerekmese szereplőkkel. :)))

2012. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több ilyen vállalkozás is van már,így igény biztos van rá de elég drága,így mi magunknak csináltuk meg a nyáron a gyerkőc kuckóját.
2012. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!