Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van a fürdőkádatok előtt...

Van a fürdőkádatok előtt valami függönyféleség, ami megakadályozza, hogy kifolyjon a víz zuhanyzáskor?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Van, de én utálom és nem használom.
2009. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zuhanyfüggöny. Igen. Gyakorlatilag bárhol beszerezhető, néhányezer forint. Lehet kapni ilyen "rugós" zuhanyfüggönytartót is, és akkor azt csak be kell feszíteni a két fal közé és még fúrni sem kell. Szerintem ez a legegyszerűbb.
2009. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, de én gyűlölöm, irtózok tőle, és nem használom. Inkább óvatosabban zuhanyzok, és felmosok magam után, de a zuhanyfüggönyhöz nem érek hozzá.
2009. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk zuhanyparaván van,ilyen harmonikaszerűen összecsukható műanyag,áttetsző fal. esztétikusabb és higiénikusabb,mint a függöny. 15000 körül lehet kapni barkácsáruházakban.
2009. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Minden fürdés után áttörlöm a kád körül, a csempét, tükröt és fel is mosok. (5 perc)
2009. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs se az albiban,se szülöknél,se pároméknál,nemis vágyom rá,fürdés közben ne érjen hozzám semmi,meg ajto mögé se szoruljak.Feltörlöm a vizet és kész
2009. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!