Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen csillár lóg a mennyezet...

Milyen csillár lóg a mennyezetről a szobátokban?

Figyelt kérdés

Milyen mennyezeti lámpátok van?

Milyen lámpa a divat most 2012-ben?

Milyen a modern lámpa 2012-ben?

Ti hol vettétek a lámpátokat?



2012. júl. 31. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
nekem ilyen fa fonott,amikro kicsi voltam mindig féltem ha sokat égetem a lámpát akkor átmelegszik és meggyullad de aztán sehol semmi :D azt szeretem bent hogy a réseken átszűrősika fény és tök yool mutat a szoba falán
2012. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a divatnak, meg a lámpáknak nagyon kevés közük van egymáshoz, hiszen nem aszerint vásároljuk őket, és 20-40-60 évig ugyanazok szoktak fent lógni a plafonon.

A "gyerekszobámban" ilyen van: [link] De nem adja vissza azt, hogy napközben gyöngyházfénnyel csillog, esténként pedig csodás mintát rajzol ki a plafonra. A párommal közösen pedig egy ilyet birtoklunk az albérletünkben: [link] Olcsó volt, és egyszerű. Az volt a lényeg, hogy jobb fénye legyen, mint egy régi, kék, 3 karos csillárnak.

2012. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!