Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen fajta festékeket...

Milyen fajta festékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nekem eddig a Hérát, meg a Duluxot ajánlották, de kíváncsi lennék milyen jó minőségű festékek vannak még.

2012. júl. 17. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt amikor építkeztem, megvettem a legolcsóbb névtelen diszperziós festéket, amit a barkácsáruházban kapni lehetett és azzal festettem ki mindent! A színe nem változott, mert még 3 éve is javítottam a falat a befőttes üvegbe légmentesen eltett festékből, és nem üt el! Amikor a gyerek lehányta simán lemostam. Igazából nem tudom, hogy mi lehet a különbség a nagy nevek és a névtelen termékek között!
2012. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Platinum festékek! mi már évek óta csak ezt vesszük, gyönyörű színei vannak, eddig még sosem okozott csalódást, ja és magyar, ami szintén nem utolsó szempont szerintem!
2012. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Chiky ***** válasza:
Azért nyilván van különbség...a barkácsáruházak sajátmárkás festékeit azért érdemes megnézni, illetve a kiadósság-ár-nm aránya sem mind1 a festékek esetében. Plainumra én is szavazok egyet, nemrég ismertem meg ezt a festéket, de meg merem kockáztatni a Duluxnál is jobban tetszik a végeredmény.
2012. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!