Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan magasítsam meg olcsón...

Hogyan magasítsam meg olcsón a konyhaszekrénypultomat?

Figyelt kérdés
A lakásomban a konyhaszekrény már adott volt, kicserélni nincs pénzem, se asztalost hívni, hogy átalakítsa. De így nekem alacsony, 80 cm magas. Főleg a mosogatónál zavaró, hogy hajolgatni kell. Praktikus és olcsó (10-20 e ft) ötletekre lenne szükségem, hogy hogyan tudnám olcsón magasabbá tenni a pultot, amíg nem lesz pénzem átalakíttatni.
2012. jún. 28. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Építs alá, egy tégla alapot, vagy tedd rá egy gerendára.
2012. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg az a legegyszerűbb, ha csinálsz alá egy talpat.
2012. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha talpat csináltatok, akkor a mosogatót is meg kell magasítani, amihez már vízvezetékszerelő kell, és az úgy már drága.
2012. jún. 28. 11:12
 4/4 anonim válasza:

elsőként jegyzem, se asztalos, se vízvezeték szerelő nem vagyok...de szerintem ha felülről magasítanád meg, az beválhatna.a mosogató medence és a csap meg a szifon, és egyéb szerelék maradna a helyén, csak a munkalapot emelnéd meg,az egész felületre egy kicsi lábakon álló asztalt szerelnél,így még pluszba lenne egy kissebb polcocskád közvetlen a pult alatt, magasságtól függően tarthatnád ott a vágódeszkákat, gyúródeszkát, tálcákat stb, vagy ha elég magas,egy fiókot is beszerelhetsz.a mosogatómedence meg értelem szerűen mélyebb lenne, az oda szerelt asztalkába meg lyukat kell vágni, és doboz szerűen falat kell emelni.persze ez az egész totál értelmetlen és kivitelezhetetlen, ha a szekrény felett van a falra fúrt felső szekrény,mivel így az alsó és felső szekrény között leszűkül a távolság, és a munkafelület funkció megszűnik.

én simán és egyszerűen osb lapból oldanám meg, és az festeném, lakkoznám. ehhez nem kell asztalos, se szakember, csak joó szerszámok, egy kis fantázia és kézügyessség...:)

2012. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!