Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A falamat szeretném feldobni...

A falamat szeretném feldobni valami házilag festett mintával. Ehhez honnan tudnék sablon szerezni? Illetve milyen festékkel csináljam?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Besétálsz egy festékboltba és megmondod az eladónak hogy mit akarsz ő majd fog ajánlani kimondottan falra való festéket. persze nem ártana tudni hogy milyen festékkel lett lefestve a falad, nem a színe érdekel hanem hogy milyen anyagból van. Sablont meg vagy nézel a neten letöltöd kinyomtatod vagy gazdaboltokban körbe nézel esetleg a praktiker üzletekbe.
2012. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon sok módszer van erre, vagy sablon keresel, vagy szabadkézzel előre felrajzolod a mintát, vagy vetítővel a falra vetíted stb. innen lophatsz ötleteket, de a mintát találd ki előre, színezőpasztával vagy ha pl dizsperzit alapú festék van a faladon, akkor diszperzites festékkel is festheted a mintát.

[link]

2012. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket. Szabad kézzel nem igazán tudok rajzolni de ezt a kivetítős módszert lehet, hogy megpróbálom.

Hérás vadszilvával van festve.

2012. jún. 22. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Aldiban vettem 1300 Ft-ért nagyon jó sablonokat, van többféle egy csomagban, virágminta levelekkel, állatok,indiai stílus,nonfiguratív.
2012. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint 1-1 témához több sablon.
2012. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm:) Megfogom holnap nézni. És azt mivel festetted ki?
2012. jún. 22. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem festettem vele, csak megvettem, de elég jó tartós anyagból készült,csak le kell mosni, aztán örök életig jó.
2012. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!