Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajnál, hogy...

Festett szőke hajnál, hogy tudnék egyenletes színt elérni házilag? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Szóval a probléma: eredeti világosbarna hajam szőkére volt festve, de meguntam, így visszafestettem az eredetihez hasonló színre. Fél évig nem festettem, utána viszont újra szőke akartam lenni. Úgyhogy pár hónapja ismét szőke vagyok, csakhogy nem egyenletes.. Még nincs teljesen levágva a régen szőkített rész, és itt sokkal világosabb, mint ahol az eredeti hajszínemre festettem. De ilyen sokat sajnálnék levágatni a hajamból, mert nagyon rövid lenne.

Mit tehetnék hogy egyenletesebb legyen? :(



Igazából elég kezdő vagyok hajfestés terén, úgyhogy kifejtett válaszokat szeretnék kérni. Ja és szőkítőt nem szeretnék használni, mert az jobban tönkreteszi..


2011. júl. 15. 23:11
 1/2 anonim válasza:
szerintem kérdezed meg a fodrászod, aztán uána elkészítheted otthon.:)
2011. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Különböző festékkel kell festeni a két részt. Nálam bevált az, hogy először a töve kapott megfelelő árnyalatú szőkítőt, aztán az egészet bekentem festékkel (nem mostam le a szőkítőt!). Csak festékkel nem fogsz tudni egyenletes árnyalatot elérni, sőt abból lesz idővel az, hogy a töve még srgás, a vége meg már majdnem fehér...

Döntsd el, hogy védeni akarod a hajad vagy festeni. Egyébként megfelelő ápolás mellett a festett haj is nagyon szép egészséges tud lenni, csak nagyon sok időbe és pénzbe kerül.

2011. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!