Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fal tetoválási mintákat...

Fal tetoválási mintákat keresek, hol találok érdemleges honlapokat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz érdemleges alatt?

Google a barátunk :)


A baráti körünkben innen már többen, többször vásároltak:

[link]

2009. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvásárolható mintákat én is találtam, de olyat keresek, amit sajátkezüleg festhetnék.
2009. jún. 25. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így azért más a kérdés :)


Azt festhetsz a falra, amit szeretnél, határt csak a fantáziád, a kézügyességed és a technikai felszereltséged szab.

Úgy ne várj érdemleges választ, ha nem konkrét a kérdés, pl. nem ártana tudni, hogy milyen témakörben keresel mintát.

2009. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg nem voltam lényegre törő, de halvány fogalmam sincs, milyen mintát keresek...

Mivel nem az én lakásom, hanem a családom is ott lakik, így nem lehet csak virágos falfestményt létrehozni, de a személytelen ága-bogas minta sem jó. A kettő közötti, lágy, de mégsem nőies mintát keresek.

2009. jún. 26. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!