Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen lehet egy feketére...

Milyen lehet egy feketére festett szoba?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lehet? Mattfeketére gondoltam.

Előnyök, hátrányok? Nem hülyülök, ez komoly. Nekem tetszene :)

De nemtom milyen hangulatom lenne tőle. A mostani sárgástól elég morci tudok lenni...

Ha félhomály van a szobában akkor nagyobbnak tűnik a tér?


2009. jún. 22. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nagyon hangulatos tud lenni, ha mondjuk piros vagy fehér vagy bármi más színű bútorok vannak benne, szép az, nekem tetszik:)

Mint ez a gyerekszoba:

[link]

2009. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Széééép :)Hátrány, hogy szűkíti a teret, villanyt kell égetni. Aki hajlamos rá azt melankolikussá depissé teszi. Nálam fekete falak vannak, kicsi spotokkal, ezüstszínű bordűrrel kb derékmagasságban. Nagyon szép. ÉN nem leszek depis, se melankolikus tőle.Szeretem:)
2009. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyik haveromnak nagyon sötét kék színű szobája van.

Szerencsétlen macskája egyszer teljeserőből nekirohant a falnak amikor még nem szokta meg... :D

Igaz sötét volt a szobában

2009. jún. 22. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem nézhet ki rosszul, bár lehet egy kicsit gyászos feelingje, de szerintem fel lehet dobni lámpákkal és hangulatos bútorokkal :)

Régen én is ilyet akartam.

2009. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha a sárgától morci vagy, akkor a feketétől még jobban az leszel..:))

De ha már fekete, akkor tényleg jól nézhet ki, ha fehér bútoraid vannak hozzá, és ahogy azon a képen is van, még a szőnyeg is fehér.

Esetleg csak két falat fess feketére, a többi legyen más színű.

2009. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

nagyon szép!

Csak arra vigyázz, hogy a fekete-fehér kombináció mellett mindenképpen legyen egy 3. élénk szín is(narancs, barack vagy bordó), hogy ne legyen gyászos hangulatú.

2009. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem tetszik!
2009. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem lenne rossz, pláne hogy ha olyan bútorok lennének amik klasszul illenek a falhoz. A hátránya ami már előttem is elmondtak hogy kicsinek fog tűnni a tér. Meg nem tudom de ezt nálam tapasztaltam hogy pl. nekem kicsit erősebb narancssárgára volt festve a szobám, és 1 év alatt kifakította a színét a nap. Mindenesetre próbáld ki, egy próbát simán megér!
2009. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem személy szerint nem tetszik,mert szerintem hangulatrontó,mégha fehér bútort is teszel bele.
2009. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
jó csúnya!
2009. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!