Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan varázsolhatok kellemes...

Hogyan varázsolhatok kellemes illatot a szobámban/lakasásomban ha elmegyek reggel itthonról és ha este hazaérek még érezhetem?

Figyelt kérdés
Sajnos estére olyan állott levegő van az egész lakásban(panel) és ha vendég is jön velem, szeretnék kellemes illatot biztosítani.
2012. ápr. 15. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyíss résnyire ablakot.
2012. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

az ecet segit elvenni a kellemetlen szagokat....a kelemes illat illoolajokkal..

en vizbe csepegtetek eukaliptusz es teafa olaj kevereket azt a haloszobankba teszem ,de mas illoolajokat is hasznalhatsz izles szerint....par naponta frissitsd a folyadekod...

2012. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szellőztess,akkor nem lesz áporodott a levegő. A különféle illatosítók sem jobbak,mint a friss levegő. Engem különösen zavar a mesterséges illat. Vagy most tavasszal tegyél a szobába élő virágokat.
2012. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha elmenetel előtt végigégetsz egy finom illatu füstölőt az előtte szellőztetett szobában, hazajövetelkor még mindig finom illat vár rád. Próbáld ki!
2012. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Van az airwick-nek gombalaku illatositoja meg spriccelos is,nem tudom Mo-n van-e tobb honapig is tokeletes , en citrusosat hasznalok.Isteni! am meg ja szelloztess!xD
2012. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg reggel is állott a levegő, csak akkor nem érzed, mert abban ébredsz. Amikor reggel felkelsz, nyisd ki az ablakot, és tartsd nyitva addig, amíg el nem indulsz otthonról!
2012. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd bukóra nyitva az ablakot. Napközben már nincs olyan hideg hogy kihűljön a lakás.
2012. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Reggel minden szobában tárva nyitva hagyom a levegőt, de sajnos reggel 7től este 8ig megint állottá válik, de köszönöm szépen az ötleteket! :)
2012. ápr. 16. 21:20
 9/10 A kérdező kommentje:
az ablakot*:D
2012. ápr. 16. 21:20
 10/10 Krisztina22 válasza:
én szellőztetek reggel és heti 2x füstölöt használok. :)
2012. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!