Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti mit festenétek a hálószobát...

Ti mit festenétek a hálószobátok falára?

Figyelt kérdés

Most lett kifestve nemrég a szobám a fal c.sárga a tető zöl. Elég élénk színek, nagyon szép. Feketével szeretnék vmit festetni sógórnőmmel, de nem tudom, h mi legyen.. Ötletek?:D


15/L


2012. ápr. 9. 12:40
 1/6 anonim válasza:
Valami bonyolult virágminta nagyon jól mutatna, mondjuk tulipánokkal, margarétákkal, kacskaringós mintákkal, spirálvonalakkal, hullámos levelekkel, stb...
2012. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem narancssárga a falam, énis nagyrészt feketével festettem rá, egy színes minta van: egy virágzó faág.

Feketével a kedvenc együttesem logoja (Bullet for my Valentine), egy cica sziluettje, és egy indás, leveles minta van felfestve. Jól mutatnak :)

Ha ügyesen rajzolsz, pillangók, mancsnyomok, bonyolultabb indák-levelek is festhetők. De színes ábrákkal is megpróbálkozhatsz.


ui.: én sünis (ico) vízfestéket használok, nekem nagyon bevált, gyönyörű, telt színei vannak. :)))

Jó festegetést!

2012. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek jó ötletek.:)

De tudtok Google képet mutatni vagy vmit?

2012. ápr. 9. 15:19
 4/6 anonim válasza:

[link]

--> Ilyet lehetne például sarokba.


[link]

Ez is olyan mintának mondható, amit hosszú távon is szívesen nézel a szobád falán.


[link]

Ha nagyon ügyesen rajzolsz, akár ilyen is lehet :)



[link]


Én ezt a logot festettem fel a falamra. Ceruzával megrajzoltam, aztán kifestettem. Nagyon jó lett, rettentő büszke vagyok rá ^^


[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek többnyire matricák vagy tapéták, de szerintem rajzolható nehézségűek.


Remélem tudtam segíteni :))

2012. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2012. ápr. 9. 19:19
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia! Igazából szerintem tökre illene hozzád amiket előzőleg linkeltek, de azért leírom, én mit festenék:) Hasonló mint a feljebb linkelt kutyus, csak én vagy valamelyik SP figurát (pl Cartmen) rajzolnám fel feketével, vagy Brian-t a Family guy-ból :) éppen nemrég pattant ki a fejemből, úgyhogy ha lehetőségem lesz, én tuti ezt rajzol(tat)om fel :) üdv.
2012. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!