Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színre festenétek a...

Milyen színre festenétek a falatokat ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szóval a padló barna (inkább világos barna), de úgy tűnik, hogy megy hozzá a piros is akár. A nappaliban és a hálóban is fehér bútorok lesznek, plusz a nappaliban pirosas-bordó (tehát nem olyan sötét bordó) kanapé.

Eddig mindig sárgák voltak a falaim, és most szívesen újítanék valami vadabb pirosas, narancsos, sötétebb színre. De nyitott vagyok egyéb ötletre is. Szóba került az is, hogy valami erős szín kéne a nappaliban a fehér bútor mögé, meg köré, de az a fal meg ahol a kanapé lesz világos legyen. Esetleg tudnátok színeket mutatni, amiket ti választanátok ilyen esetben?


2011. ápr. 18. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Jesszus! Most látom csak, hogy rossz kategóriába ment :S Nem tudom hogy szúrhattam el ennyire...
2011. ápr. 18. 16:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! A nappaliba sötét szőnyeg és narancsos fal, az marha jól fog kinézni :) a szobát pedig pirosra, az én szobám is piros, a szőnyeg narancsos és nagyon szép meleg hatást kelt :)
2011. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel lesz pirosas kanapé, ezért én piros/bordó/vörös falat annyira nem javasolnék, persze ehhez látni kéne a kanapét, lehet hogy van olyan árnyalat, ami tök jól passzol hozzá.

Én kicsit extrém dolgot csinálnék: az egyik falat feketére festeném, a többit fehérre )pl. a "főfalat". Vagy mondjuk ha az én lakásom lenne, az összes falat feketére festeném, és így nagyon jól passzolna a fehér bútorokkal, piros kanapéval. Egy kicsit extrém-zen beütése lenne, persze akkor olyan kiegészítők kellenének hozzá, és minimalista stílus.

20/L

2011. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetris ***** válasza:
Kék-zöld-lila még nem volt?
2011. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


az én szobám ilyesmi:)

Szerintem szép a: narancssárga,zöld,citromsárga,kék,piros: D

2011. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a fekete-fehér dolog lehet hogy nagyon jól néz ki, de ahhoz én nem vagyok elég bátor.

A kék-zöldről mindig azt hallom, hogy hideg színek egy szobába, attól nagyon tartok. De ha tudsz egy meggyőző képet mutatni, akkor lehet hogy átértékelem a dolgot ;)

A lilát viszont szeretem, az jó ötlet nagyon!

Azért várok további ötleteket is :)

2011. ápr. 18. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az almazöld nagyon szép, de vigyázz, mert narancssárgával ocsmány.


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen, érdekes, meleg hatást keltene, ha a bútor mögötti falat befested narancsra, és a kanapé mögötti falat pedig fehérre. mindkettő kiemeli az előtte lévő tárgyat.


mondjuk én a limezöldet is nagyon szeretem.


ilyesmi színe lett az előszobámnak: [link]

2011. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a szürkére szavazok fehér nyílászárókkal. :)


[link]


[link]


Elegáns és késôbb könnyen variálható bármilyen stílushoz.

2011. ápr. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!