Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?...

Milyen színű legyen a szobám? (11/L)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rózsaszínt se lilát
2012. márc. 24. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

katángkék

napsárga

tojáshéj

borsózöld



Besüt a nap? Mikor? Rggel? Este?

Meleg a szoba, vagy hideg? Kicsi vagy nagy?

Mit szeretsz?

2012. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ajánlom, hogy ne kék - az egy idő után hidegséget fog sugározni, legalábbis ezt olvastam, és sajnos tapasztaltam is. Én megjártam az enyémmel. :(


A piros színnek egy nagyon erős hatása van az emberi agyra, de sajnos nem csak pozitívan, hanem negatívan is. Idegesség, túlságos aktívság, stb.


A világos színek tágítják a teret, míg a sötétek összehúzzák azt, így érdemes világosat választani, hogy nagyobbnak tűnjön szobád.


A zöld úgy tudom, egy nyugtató szín, az almazöld nagyon jól tud kinézni. :) A barackszín, kávészín, barna is nagyon jó.


Még annyit, hogy az én szobám kettő színből van felfestve, és nagyon jól mutat! Ez úgy néz ki, hogy ugyan az a szín sötétebb árnyalata van lent, és a világosabb árnyalata van fent, középen egy díszcsík fut végig.


Valami ilyesmi, de persze egyszerű festés van csak:


[link]


Ha van még kérdésed, szívesen segítek. :))


És még írok is kettő dolgot; az egyik, hogy a szolid minták sem néznek ki rosszul, akár te is dekorálhatod a falat! Nézz körül neten, nagyon ötletesek vannak, vagy ha nem vagy festői szellemű, akár egy könnyed tapétát is választhatsz.


A másik, hogy én inkább a világos és szolidabb színek mellett tenném le a voksomat, szép bútorokkal, stb. akár egy erősebb vagy sötétebb színtől sem kell megijedni, mert nagyon ütős tud lenni, csak vigyázni kell vele. :)


Remélem segítettem!

2012. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kerria ***** válasza:

Halvány, pasztel sárga és fehér


Ilyen a kislányom szobája és imádja, na meg én is... :D

2012. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bézs színű,minél világosabb!
2012. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló Nagy szoba és hideg már tudom hogy mit csinálok hogy melegebb legyen az meg van oldva.
2012. márc. 26. 19:18
 7/10 A kérdező kommentje:
És szeretem a világos színeket pl: Citrom sárga,Narancs S.
2012. márc. 26. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nagy és hideg, akkor nyugodtan használhatsz erős és meleg színeket. A lányom szobáj pl. piros, olyan barnás árnyaltú vörös, mintha egy bőr csizma lenne pirosra festve pl.

Nagyon jó, nem idegesítő, mert van benne elég hely. Nme idegesítő, hanem nagyon otthonos, barátságos, mindenki ott akar leülni. A kiegészítők törtfehérek, a bútorok fenyősárgák, és tompa narancs

2012. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

..és kék dolgok vannak még. Ha színtiszta piros lenne, zavarna. Az árnyalat nagyon fontos.


A piros, narancs, barna, bézs, homok, rózsa, rőt, rozsdabarna, stb, színekben és ezek világosabb árnyalataiban is, 2-3°C-al is magasabb az ember hőérzete. Ha a szobád hűvös, ez neked jól jön. A sötét színek kisebbnek mutatják a szobát, de ha nagy, nem ottjonos, akkor neked ez jól is jöhet.


Itt nézegess! [link]


Az árnyalat nagyon fontos!

Ki lehet válsaztani a festékboltban.

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem a kék megfelelő lenne,mert segít a koncentrálásban. De mivel egymagában ridegséget áraszt, ezért ajánlanám a drapp, barna színű bútorokat.

[link]

2012. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!