Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A fehér fal mennyire világosít...

A fehér fal mennyire világosítja/tágítja a teret? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
a szobám most héra lime (ami inkább almazöld), és héra lila keverék. viszont van egy nagy fekete bútorom, ettől teljesen sötét lett, és kicsi.. hogyan fessem át fehérre ezeket a színeket? hány rétegben fog fedni? milyen festéket ajánlotok? megérné átfesteni hófehérre?
2012. márc. 18. 11:20
1 2
 11/14 anonim válasza:

Két réteg festék elég jól fed már, persze kérdés, hogy mennyire lehet szépen lefesteni a bútorokat.


Ha végképp nem megy, akkor az egyik ismerősömnek készítettem lakberendezési weboldalt ( [link] itt vannak tanácsok, meg alaprajzok stb., ami akár egy nagyobb átalakításhoz is ötletet adhat.

2012. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

hoppá, a zárojel bekavart a linkbe, de akkor: [link]


És ott a menüben van a tanácsok, vagy a publikációk, ami jó lehet.

2012. márc. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 HoriZoli válasza:

Bútorlapot nem szoktak festékkel festeni, inkább akkor létezik öntapadós tapéta bútorokra, óvatosan kell felvinni, de úgy szokták...esetleg tükröket is rakhatnál a bútorra...csak egy tipp.

Azért azzal is óvatosan, hogy midnent fehérre festesz, nem azzal éred el a legvilágosabb hatást, sokkal inkább vmi könnyed sárgával. Én annyiból a Platinum nevű festéket ajánlanám, hogy abból tuti elég egy réteg, csak ne felejtsd el a falakat előkészíteni, kis segítség hozzá: http://www.youtube.com/watch?v=eiOTc1Fm5mA

2012. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat :) a fóliát már máshol is hallottam!


ehhez a festékhez mit szóltok?


[link]


esetleg ebből a webáruházból mit ajánlanátok?

2012. márc. 21. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!