Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mitől lesz a lakásból otthon?...

Mitől lesz a lakásból otthon? Mitől érezhetem még jobban az otthonomban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt neked kell érezned ,szerintem, ha a lakást régota lakod és van benne élet és szeretsz hazamenni akkor az már otthon,mert van aki csak a házat lakja de nem érzi jol ott magát
2009. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a lakás, amit a tulajdonos kinéz egy katalógusból, és berendezi az aktuális divat szerint.

Az otthon: ami Rólad szól, a te ízlésed, egyéniséged tükröződik benne, ahol jól érzed magad, ahol az emlékeidet tárolod.

Tedd ki a fényképeidet, a kedvenc tárgyaidat, telepítsd be virágokkal, és máris otthonosabb lesz a környezeted!

2009. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A saját csecsebecséktől, azoktól a színektől, amik a te ízlésednek megfelelnek. Fal, függöny, textilek.
2009. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Csinálj egy kis koszt, rajzolj az egyik falra, törj le valamit, ilyesmi.
2009. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi vettünk egy házat. és én már tudtam nemtudom jól érezni magam mig nemlessz uj ablakom meg nemolyan az elosztás amit én szeretnék,igy mindent megcsináltunk és álmaim otthona lett.Kinek milyen az izlése. Látnod kell hogy te milyet szernél csinálni mi tetszene a házban elképzeled és ugymegcsinálod ahogy a pénzed engedi ésmár jobban is érzed magad benne. na meg az a tudat hogy a tiéd...mostvettétek?mert semmit nem tudunk hogy már miota lakszbenne miért nemérzedmagad jól benne mi zavar.
2009. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Egy idézetet tudnék erre írni:

"Otthon az, ahova hazatérsz. Ahol valaki vár este. Ahol ismered a fal kopásait, a szőnyeg foltjait, a bútorok apró nyikorgásait. Ahol úgy fekszel le az ágyba, hogy nem csak alszol, hanem pihensz. Nem csak pihensz, hanem kipihened magad. Kipihened az életet, az embereket, mindent. Ahol otthon vagy, az az otthon. Nem kell hozzá sok. Elég egy szoba. Ha tízen vagytok benne, az se baj. Ha mind a tízen egyek vagytok ebben, hogy haza tértek, amikor este hazatértek. Nem kell hozzá sok, csak egy szoba és egy érzés. Egy egészen egyszerű állati érzés: hogy ma itt élek. Van egy ágy, amiben alszom, egy szék, amire leülök, egy kályha, ami meleget ad. És hogy ebben a körülöttem lévő széles, nagy és furcsa világban ez a kis hely nem idegen és ma az enyém. Jól érzem magamat benne, ha kinézek az ablakon és kint esik az eső, vagy süvölt a szél. És hogy ha ide este bejövök, meglelem azokat, akik még hozzám tartoznak. Ez az otthon. Minden embernek módja van hozzá. Egy szűk padlásszoba is lehet otthon. Egy pince is. Még egy gallyakból összetákolt sátor is otthon lehet. Ha az ember önmagából is hozzáad valamit. Elég egy szál virág, amit az útszélen találtál. Egy fénykép, amit éveken keresztül hordoztál a zsebedben. Egy könyv az asztalon. Egy ébresztőóra. Mit tudom én: ezer apró kacat ragad az emberhez útközben. (...) Ha mindezt érezni tudod: nem vagy otthontalan a világon."

2009. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Attól, hogy úgy rendezed be, hogy otthonos legyen. No de mitől lesz otthonos?


-a falakat befested a kedvenc színedre, még véletlenül sem fehérre


- tele pakolod a falakat neked tetsző képekkel, mindenféle lelógó izékkel ( faragványok, növények, függöny, egyszerű selyemsál, kis zászló, akármi)


- ne használj szögletes bútorokat! használj kör alakú asztalt, legömbölyített formákat!


- ne rakj kínos rendet! dobáld tele az asztalt magazinokkal. mármint amikor használod, hagyd ott, ne dobáld tele direkt cska azért hogy tele legyen :)


- hagyj dolgokat a földön! jó az a hátizsák a sarokban is ,ne rakd be a szekrénybe!


- csinálj saját magad berendezéseket! varrj függönyt, kis asztalterítőt, faragj kisállatot, nem baj ha nem lessz szép, de hozzá fogsz kötődni!


ilyesmik. amúgy a feng shui meg ezek sokat segítenek, olvass ilyen témájú könyveket

2009. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6os, ez gyönyörű ❤️🙏🏻
2021. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!