Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Padlásszoba vagy rendes...

Padlásszoba vagy rendes földszinti szobát csináltassak/alakítassam át?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy most padlás szobám legyen vagy maradjak a mostaniba amit átalakítok úgy ahogy a padlásszobát akartam.. Szerintetek maradjak idelenn és úgy rakjam be az új ágyam, és úgy csináltassam meg a beépített szekrényemet? Mert nem a hellyel van a gond mert ez a szoba is elég nagy hogy beférjen ide az amit akarok.. Idelenn van fűtés meg villany, fentre bekéne kötni mindent meg megkellene csinálni mindent ez tudom, hogy jóval drágább mint ha ebbe a teljesen kész szobába újítok.Mert ezt még most kellene eldöntenem mert nemsokára rakjuk a laminált padlós és arra gondoltam, hogy akkor már csináljuk meg a szobámat is. Véleményt kérnék, hogy szerintetek melyik választás lenne a jobb, ha idelenn maradok vagy ha padlásszobát csináltatok?
2012. febr. 16. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban jóval drágábbb a padlásszoba, ha jól gondolom, hogy az most egy üres tetőtér. Akkor működik laktérként ha nagyon-nagyon megoldott a hőszigetelése, különben nyáron meleg télen meg hideg elviselhetetlenül. És tetősík ablak is kell. Lépcső is (aminek nagy a helyigénye) A költség megközelíti az új építés költségét. Ha lent, belső berendezéssel meg lehet oldani, akkor ezekért jobb.
2012. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*lakótérként, ha
2012. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ez egy üres tetőtér. A lépcsőről is gondoltam, hogy nem olcsó mulatság. :) Lehet maradok az eredeti földszinti szobámnál. Mert mire megvesszük a szigetelést meg ezeket a szükséges dolgokat hozzá... Laminált padló és lila színű falfesték lesz. Falraszerelhető televízió és egy beépített szekrény, ja meg egy íróasztal. :) Kell még pár polcot is csinálni, azthiszem eldöntöttem, hogy idelent maradok. : D Köszönöm a segítségek. :)
2012. febr. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!